Czechowicki dla Wosia !

Wczorajszy 6 Rajd Czechowicki wygrała załoga Piotr Woś/Julia Kolonko-Woś w Hondzie Civic Type-R. W trudnych warunkach jakie panowały na trasie - deszcz, śnieg, błoto wyprzedzili o 1,1 sekundy załogę Tomasz Smorawiński/Radosław Banach w BMW 318is. Trzecie miejsce zajęła mistrzowska Honda Civic tym razem prowadzona przez Szymona Cieślaka/Dariusza Staronia rajdowych debiutantów.

Pogoda nie była łaskawa dla zawodników jak dla organizatorów. Spośród 65 załóg które wystartowały do mety rajdu dojechało 47. Trudności trasy oraz pogoda przyczyniła się do tego że 18 załóg nie ukończyło rajdu w skutek awarii technicznych oraz niegroźnych wypadnięć z trasy.